Het zal nu wel voor velen duidelijk zijn: de huidige Israël [en het Joodse volk] zijn uitverkoren door God. Ook volgens christen-zionist Jacques Brunt. Volgens hem zal iedereen vandaag of morgen weten dat heel de aarde weten dat Israël een God heeft!
Tucker Carlson versus Senator Ted Cruz.
Niet iedereen zou het met Brunt eens zijn; hier is de Amerikaanse journalist Tucker Carlson die christen-zionist, Senator Ted Cruz verbaasd de vraag stelt hoe het kan dat we het huidige Israël verplicht zouden moeten zegenen; Amerika is immers een natie met een christelijke meerderheid! Daarnaast weet Cruz het vers in Genesis wat hier betrekking op heeft, niet uit zijn hoofd.
Meerderheid Christen-Zionisten In Amerika.
Na die enorme slachtpartijen die Israël er in Gaza geeft aangericht, moet je dit nu uit de mond van Ted Cruz horen! In zijn video beweert Brunt dat christen-zionisten hier in Nederland een ‘minderheid’ zouden zijn. Maar dat is zeker niet het geval in Amerika, waar naast Ted Cruz de overgrote meerderheid van senators [en congresleden] eveneens christen-zionisten zijn! Voeg er dan nog even Joodse organisaties als bijvoorbeeld AIPAC bij, dan is het redelijk om dit een invloedrijk machtsblok te noemen!
Zou Nederland Dan Door Moeten Gaan Met Wapenonderdelen Aan Israël Voor Zijn ‘Iron Dome’ Te Leveren?
Hier waren minister Kati Piri [en GL-PvdA] op tegen. Bijna meteen daarna kwamen politieke partijen zoals de BoerBurgerBeweging [BBB] onder leiding van fractievoorzitter Caroline van der Plas met protest op het wetsvoorstel van Kati Piri op de proppen; zonder die onderdelen zou Israël haar burgerbevolking tegen de raketten vanuit Iran niet meer kunnen verdedigen. Paniek alom dus! Maar kijk eens naar het Joods-christen-zionistisch machtsblok in Amerika. Al ver vóór ‘7 oktober 2023’ heeft dit al miljarden dollars aan Israël overgemaakt; daar hoeven wij als klein Nederland helemaal niets meer aan bij te dragen. En wat het ‘zegenen van Israël’ betreft, voor ons zou het een zegen zijn als we inderdaad geen wapenonderdelen meer aan Israël zouden leveren; voor ons zou die zegen er dan in liggen dat we, in tegenstelling met Israël, niet langer [indirect] verantwoordelijk voor het intussen massaal vergoten Palestijns bloed in Gaza zullen zijn!
