Het Tijdschrift voor Vergelijkend Recht en Internationaal Recht over Palestina & Zionisme is racisme.

http://www.jamesperloff.com

Het volgende korte bericht is van Het Tijdschrift voor Vergelijkend Recht en Internationaal Recht. Onder de titel ‘De Palestijnse nationaliteit en het Mandaat‘ lezen we het volgende:

A.D. Keter, een Palestijn, geboren in Jeruzalem in 1911, kwam naar Engeland met een paspoort dat was ondertekend door de Hoge Commissaris van Palestina. Artikel 7 van het Mandaat voor Palestina voorziet in de Palestijnse nationaliteit en stelt dat het bestuur van Palestina verantwoordelijk is voor het vaststellen van een nationaliteitswet met bepalingen die het verkrijgen van het Palestijnse staatsburgerschap vergemakkelijken voor Joden die zich permanent in Palestina vestigen. Dit werd in 1923 vastgelegd door de Permanente Mandaatcommissie.’ Bron: The Cambridge University Press; het artikel werd in 1939 geschreven door Norman Bentwich.

quora.com

Wat er nu uit zowel de korte tekst als de twee afbeeldingen te constateren valt, is dat, in weerwil van wat zionistische Joden als christenzionisten beweren, Palestina inderdaad een staat was, aangezien er over ‘het verkrijgen van het Palestijnse staatsburgerschap voor Joden’ wordt gesproken.

Van Goldie Mabovitch naar Golda Meir.

In de tweede afbeelding zien we Golda Meir, wijlen premier van Israël, die, zoals te zien is, Palestina erkend had met een postkaart. Zelf woonde ze al enige tijd in Palestina. Maar wat was nu haar echte nationaliteit? Wat haar geboorte betreft, was ze Oekraïens en heette ze Golda Mabovitch. Om haar ware etnische afkomst te verhullen, veranderde ze haar naam in Golda Meir.

Het christenzionisme: een racistische en ontmenselijkende religie.

Dit nieuws zal door zionistische Joden als Esther Voet, Joop Soesan, Oscar Hammerstein, Ronny Naftaniel etc. en christenzionisten zoals Dirk van Genderen,Oscar Lohuis, ‘Christenen voor Israël’ en andere gelijkgezinden beslist niet met vreugde worden ontvangen! De Palestijnen? Dat is toch helemaal geen volk, laat staan dat het een staat zou zijn! Daarnaast zijn het Arabieren die zich ergens in de jaren ’50 om politieke redenen ‘Palestijnen’ zijn gaan noemen, menen ze. Maar het joodse volk – en dat zeggen ze er niet bij, maar ze denken het wel – dat is pas een ‘echt volk!’ Zowel het Joodse zionisme als het christenzionisme zijn dan ook tot in de kern racistisch!

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star